Dodany: 2013-01-29 11:26:54

 

Reklama e-mailNa reklamy , które przychodzą na nasze adresy e-mail mamy wpływ, bo przychodzą tylko wtedy, kiedy gdzieś, kiedy zgodziliśmy się na to, żeby do nas przychodziły. Jednak wielu z nas zapomina o tym po pewnym czasie zachodząc w głowę jak to jest możliwe, że jakaś firma miała nasz adres e-mail i wysłała nam jakąś treść reklamową, bądź zachęcała nas do kupna czegoś, czy innych akcji.

 

Agencja reklamowa olsztyn uważa, że dziś coraz częściej nie jesteśmy w stanie sami określić w jak wielu miejscach pozostawiliśmy swój adres mailowy, jak często zgodziliśmy się na jakiś regulamin, myśląc, że to nic nie oznacza, podczas gdy zgodziliśmy się jednym kliknięciem na otrzymywanie wiadomości niezamówionych, reklamowych, które będą dystrybuowane przez dane witryny, serwisy.

 

Agencja reklamowa olsztyn zachęca więc, jeśli nie chcemy by na nasz adres mailowy przychodziły reklamy, nie zgadzajmy się na wszystko, o co prosi nas komunikat na danej stronie, czytajmy komunikaty i zastanawiajmy się nad tym. Agencja reklamowa olsztyn przypomina, że takie adresy mogą przepływać, do baz , które służą później do spamu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Reklama e-mail
Nick: