Dodany: 2013-01-29 11:25:28

 

Formy reklamy internetowej – expanding ad, polite ad, tapetaWśród reklam, które są nazywane reklamami internetowymi, do tych najliczniej dziś stosowanych należą przede wszystkim te, które mają spore znaczenie dla reklamodawców, jednak stają się niezwykle irytujące dla samych użytkowników miejsc jak witryny i serwisy informacyjne.

 

Agencja reklamowa olsztyn twierdzi, że z reklamą internetową i jej rodzajami jest tak jak i z innymi mechanizmami na tym świcie, wszystko, czego jest zbyt wiele, nawet jeśli jest to dobry pomysł, z czasem się nudzi, z czasem jest to niezbyt pożądane rozwiązanie, nudne, a także wywołujące wręcz odwrotny skutek, niż zamierzenie reklamodawcy. Tak jest zdaniem miejsc jak agencja reklamowa olsztyn z takimi rodzajami reklamy, jak choćby z reklamą expanding ad, polite ad, czy tapeta.

 

Tapeta to reklama, którą widzimy za treścią witryny, jako tapetę, podkładkę, jednak często bardzo charakterystyczne kolory, zbyt wiele logotypów nachodzących na siebie sprawia, że mimo, że reklama nie zasłania nam treści niezwykle nas irytuje i sprawia, że jesteśmy poirytowani już na wstępie. Podobnie – zdaniem miejsc jak agencja reklamowa olsztyn – jest z reklamą expanding, która może nam zmieniać zawartość i wielkość na stronie..

Nick: