Dodany: 2013-01-29 11:25:02

 

Formy reklamy internetowej – box śródtekstowy, button, floatind adWiele jest dziś rodzajów reklamy internetowej, które agencja reklamowa olsztyn może zaoferować swoim klientom. Wśród tych najpopularniejszych znajdują się przede wszystkim takie reklamy jak box śródtekstowy, button, czy floatind ad, wszystkie wspomniane reklamy maja inny cel, styl i przede wszystkim inną zawartość.

 

Każda z tych reklam wyróżnia się czymś innym, każda w innym miejscu witryny się wyświetla. Agencja reklamowa olsztyn uważa, że największym zainteresowaniem wśród dużych przedsiębiorstw jest box śródtekstowy. Taki box to ten, który znajduje się w formie banneru w centralnej części witryny, najczęściej są to spore rozmiary. Kolejnym rodzajem takiej reklamy, która ma spore znaczenie – jest button, czyli niewielka reklama najczęściej znajdująca się zaraz przy części nawigacyjnej serwisu.

 

 

W lokalnych portalach internetowych najczęściej button jest wykupowany przez lokalne lokale gastronomiczne taksówki, czy inne miejsca, codziennego użytku, którym zależy przede wszystkim an tym by button wyświetlał ich numer telefonu i kojarzył z mała ikonką czy to pizzy, czy taksówki, czy innej szybkiej usługi. Agencja reklamowa olsztyn uważa, że najczęściej tanie buttony wykupowane są na długi czas, a często również na stałe w jakichś konkretnych mediach. Bardzo popularny rodzaj reklamy to również floatind ad, czyli reklama poruszająca się po witrynie nad treścią..

Nick: