Dodany: 2013-01-29 11:12:36

BlogiWymiana myśli i poglądów to najważniejsza rzecz w internecie. Jest to jeden z powodów jego powstania. Do tej pory nie można było tak globalnie wymieniać myśli z tak duża swobodą. To całkowita nowość, otwiera to możliwości jednoczenia się jakie dotąd były bardzo utrudnione i w pewien sposób ograniczone.

 

Wszystko stało się możliwe z chwilą powstania  projektowanie stron internetowych. Platformą internetową do wymiany szerokich poglądów stały się blogi, teraz każdy może mieć bloga, wszystkie są efektem działania projektowanie stron internetowych. Blogi to coś jak tożsamość w sieciowa autora blogów.

 

To sposób na zarabianie pieniędzy, im bardziej blog poczytny tym więcej można na nim zarobić i chociażby na reklamach. To jedna z możliwości zarabiania na blogu. Blogi nigdy by nie powstały gdyby nie projektowanie stron internetowych. Obecnie większość blogów powstaje według szablonów, darmowych wystarczy założyć sobie bloga i skoncentrować się na pisaniu. Sukces zależy do wszechstronności tematów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Blogi
Nick: