Dodany: 2013-01-29 11:11:16

Serwisy aukcyjneAukcja to po prostu rodzaj składania ofert na kupno danego dobra. Aukcja to po prostu odmiana oferty sprzedażowej, odbywa się na następujących zasadach: każdy może zgłosić dowolną cenę zakupu powyżej limitu jeśli nikt go nie przebije to po trzykrotnym powtórzeniu jego ceny rzecz zostaje sprzedana.

 

Dzięki internetowi i  projektowanie stron internetowych powstały portale aukcyjne, umożliwiają one branie udziału w aukcjach online, jeden użytkownik udostępnia coś do sprzedaży a reszta jej licytuje i wygrywa ten kto da więcej. Oczywiście wszystko w określonym czasie. Strony portali aukcyjnych to tradycyjne strony z kontami użytkowników łatwe do projektowanie stron internetowych.

 

Portale aukcyjne są często odwiedzane i wiele osób zawiera w ten sposób transakcje kupna i sprzedaży. Jednym z popularniejszych portali aukcyjnych jest allegro, powstało ono dzięki  projektowanie stron internetowych, jednak funkcjonalność allegro jest znacznie większa niż zwykłego portalu aukcyjnego, na zachodzie bardziej znane to np. ebay. Na takich stronach można znaleźć wszystko za każdą cenę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Serwisy aukcyjne
Nick: