Dodany: 2013-01-29 11:10:15

Serwisy społecznościoweInternet to miejsce nie tylko zdobywania informacji. Internet otworzył większe możliwości interakcji i nawiązywania kontaktów otworzyło to zapotrzebowanie na jednoczenie się w coraz większe grupy i zbiorowości, potrzebna była platforma społeczna do wymiany informacji i zawierania kontaktów.

 

Odpowiedzią na te potrzeby były serwisy społecznościowe. Ich witryny są takimi samymi stronami jak inne i powstały  wskutek projektowanie stron internetowych. Z wykorzystaniem obecnych możliwości projektowanie stron internetowych, każdy może stworzyć swój własny serwis społecznościowy.

 

To dobry biznes, właściciel facebooka największego portalu społecznościowego został miliarderem a wszystko dzięki przychodom z reklam które stanowią 80% przychodów facebooka. Poprzez standardowe projektowanie stron internetowych może być trudno powtórzyć sukces facebooka bo potrzeba tu innowacyjnych rozwiązań. Portal społecznościowy zarabia dopóki jest na czasie a jest na czasie dopóki wprowadza zmiany przychylne dla klientów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Serwisy społecznościowe
Nick: