Dodany: 2013-01-29 10:58:27

Historia internetu O popularności jaką cieszy się internet nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To właśnie dzięki niemu można dziś znacznie bardziej efektywnie wykorzystywać swój czas zarówno w pracy jak i w domu.

 

Jego historia sięga kilkudziesięciu lat wstecz. Aby ją poznać należy cofnąć się do stanów zjednoczonych. To właśnie tam w amerykańskiej armii internet ma swój początek. Pierwotnie miał on być wykorzystywany jedynie przez wojsko do znacznie szybszej komunikacji z oddziałami, które walczyły w przeróżnych częściach świata. Wówczas nie był on dostępny na całym świecie jak ma to miejsce obecnie. Jednak bardzo szybko zyskiwał na popularności by w konsekwencji zaczęto go wykorzystywać zarówno w domach jak i zakładach produkcyjnych czy firmach usługowych.

 

Wiele osób twierdzi zgodnie, że internet to największe odkrycie ludzkości jak również pozwolił on zażegnać jeden z najpoważniejszych kryzysów ekonomicznych lat dziewięćdziesiątych. Dzięki niemu to właśnie udało się uniknąć recesji podobnej do tej z początków dwudziestego wieku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Historia internetu
Nick: