Dodany: 2013-01-29 10:57:17

Na czym polega programowanieJedną z dziedzin, która bardzo dynamicznie się rozwija od momentu pojawienia się komputerów jest oczywiście programowanie. Bez jego pomocy komputery byłyby bezużyteczne. Wykorzystują one bowiem odpowiednie programy komputerowe, za pomocą których każdy użytkownik komputera może wykonywać poszczególne czynności.

 

Wszystko to co znajduje się na dysku komputera jako program jest właśnie tworzone przez programowanie. Jego możliwości są naprawdę duże o czym przekonuje miliardowa rzesza różnego rodzaju programów, nie tylko prostych, ale także i bardzo zawansowanych, wykorzystywanych zarówno przez użytkowników domowych komputerów jak również i prężne, duże firmy.

 

Oczywiście programy które składają się z bardzo iwelu możliwości wymagają zastosowania najnowszych technik programistycznych, aby móc sprostać coraz to większym możliwościom komputerów, ale również i sieci internet, która mimo, żę ma niezbyt długą tradycję bardzo szybko zyskała popularność. W niej również niezbędne jest programowanie, gdyż to właśnie w sieci znajdują się strony internetowe o naprawdę zaawansowanej strukturze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega programowanie
Nick: